ADMINISTRATOR

  • ADMINISTRACJA SIECIAMI
  • Warszawa
  • Applications have closed

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Administrator

(Miejsce pracy: Warszawa)

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży ubezpieczeniowej, działająca od wielu lat na rynku polskim, która obecnie tworzy NOWE zespoły. Poszukujemy Kandydatów, którzy są doświadczeni, ambitni i otwarci na rozwój posiadanych umiejętności oraz naukę nowych technologii.

Poszukujemy pasjonatów technologii, którzy chcą aby ich kariera nabrała tempa, dzięki  pracy wśród tworzących się zespołów najlepszych specjalistów w swojej branży.

OFERUJEMY:

  • Liczne szkolenia, w tym techniczne dotyczące narzędzi potrzebnych do pracy
  • HOME OFFICE do 2 dni w tygodniu, elastyczne godziny pracy
  • Stabilną pracę (umowa o pracę) z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Piękne, nowoczesne biuro w Warszawie – Śródmieście, 4 minuty do metra
  • Szeroką gamę benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na   życie, dwujęzyczne przedszkole dla dzieci pracowników)

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobrej znajomości systemów Windows i Linux (m.in. MS POWERSHELL oraz UNIX SHELL SCRIPT)
  • Pracy w metodologii Scrum, ITIL
  • Znajomości repozytoriów np. Git, Nuget, Nexus
  • Znajomości rozwiązań chmurowych np. Office 365, MS Azure
  • Sprawnego posługiwania się narzędziami do automatyzacji np. Puppet
  • Znajomości sektora Finansowego/Ubezpieczeniowego/Bankowego
  • Doświadczenia w programowaniu (mile widziane)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Tworzenie i zarządzanie procesami budowy, konfiguracji i wdrożenia systemów
  • Zarządzaniu zautomatyzowanym środowiskiem zaopatrywania w chmurze z odpowiednią konfiguracją
  • Praca zgodna z wymogami SOX i FRCF
  • Współpraca ze Scrum Masterami,  Project Managerami, użytkownikami systemów i aplikacji oraz innymi administratorami i zespołami
  • Zarządzaniu systemami konfiguracji kodu źródłowego
  • Tworzeniu zautomatyzowanych procesów testowania
  • Odpowiedzialności za powstawanie i konfigurację systemów dla kluczowych działów
  • Automatyzacji i rozmieszczeniu produktów we wszystkich elementach systemu.

W razie pytań zachęcam do kontaktu: katarzyna.mikos@nt-pro.pl