ADMINISTRATOR DEVOPS

  • ADMINISTRACJA SIECIAMI
  • Warszawa
  • Applications have closed

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy doradczej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Administrator DevOps

(Miejsce pracy: Warszawa)

Szukamy osoby łączącej obowiązki administratora systemów i zarządzającej procesem udostępniania nowych wersji oprogramowania oraz środowiskami wdrożeniowymi.

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Lekarza i masażystę w biurze
  • Prywatną kawiarnię dla pracowników na miejscu
  • Piękne, nowoczesne biuro tuż przy metrze
  • Możliwość odbywania szkoleń przeprowadzanych przez specjalistów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Specjalistyczne szkolenia z wymaganych technologii

WYMAGANIA:

Znajomość n/w technologii i narzędzi (Istnieje możliwość douczenia niektórych narzędzi/technologii):

  • Infrastruktura AZURE lub znajomość innych rozwiązań Cloud
  • Narzędzia: Powershell, Desired State Configuration, Azure Resource Manager Templates, Chef, Puppet
  • Narzędzia do konfiguracji buildów oraz środowisk testowych (VSTS, Unit Tests, Coded UI Tests, Sonnar Qube)
  • Narzędzia Bower, Grunt i NPM
  • Technologie MICROSOFT (MS SQL SERVER, MS WINDOWS, IIS, ACTIVE DIRECTORY)
  • Bugtrackery, np. JIRA
  • Znajomość języka angielskiego

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie procesu zarządzania wersjami oprogramowania i jakością (razem z testerami i programistami)
  • Zarządzanie i automatyzacja buildów
  • Zarządzanie i automatyzacja wydań (Release Management)
  • Automatyzacja procesu tworzenia środowisk testowych
  • Sporadyczny kontakt z działami IT naszych klientów – ustalanie wymagań dotyczących środowisk wdrożeniowych i wsparcie w trakcie wdrożeń
  • Zarządzanie licencjami programów wykorzystywanych do wytwarzania oprogramowania
  • Wdrożenie i zarządzanie systemem zgłaszania błędów (Bugtracker)
  • Wsparcie instalacji aplikacji WEB na serwerach u klientów.​

​W razie pytań zachęcam do kontaktu: katarzyna.mikos@nt-pro.pl