Analityk Biznesowy

  • ADMINISTRACJA SYSTEMAMI
  • Warszawa
  • Applications have closed

Dla naszego Klienta poszukujemy Analityka Biznesowego, który weźmie udział w innowacyjnym projekcie cyfryzacji firmy.

Główne Zadania:

  • Pozyskiwanie i dokumentowanie wymagań biznesowych
  • Przygotowywanie, planowanie oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych i akceptacyjnych aplikacji
  • Weryfikowanie i rozwijanie dokumentacji biznesowo-systemową aplikacji
  • Projektowanie nowych procesów w oparciu o notacje BPMN lub UML

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w roli Analityka Biznesowego
  • Doświadczenie w pracy w zwinnej metodyce wytwarzania oprogramowania (agile, scrum) lub w metodyce tradycyjnej (waterfall)
  • Praktyczna znajomość BPMN i UML
  • Znajomość narzędzi wspomagających tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami: Enterprise Architect (preferowany) lub inne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Możliwość dojazdu do pracy autobusem firmowym
  • Liczne szkolenia
  • Samodzielne stanowisko pracy, możliwość zgłaszania i realizowania własnych pomysłów
  • Udział w ogólnofirmowych innowacyjnych projektach związanych z cyfryzacją spółki