Developer PL/SQL & BI

  • PROGRAMOWANIE
  • Warszawa
  • Applications have closed

Aktualnie dla naszego Klienta, z branży ubezpieczeniowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

(Miejsce pracy: Warszawa)

Interesujesz się tematyką BI oraz hurtowniami danych?

Ale nie masz jeszcze zbyt dużego doświadczenia w tym obszarze?

Za to świetnie orientujesz się w bazach danych ORACLE?

OBOWIĄZKI:

– Projektowanie nowych struktur danych oraz zarządzanie metadanymi

– Udział w projekcie wdrożenia narzędzi BI

– Projektowanie, implementacja, testowanie procesów ETL

– Automatyzacja procesu raportowania

OFERUJEMY:

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Benefity: prywatna opieka medyczna, karta multisport, bezpłatny dostęp do rowerów

– Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:30-9:00)

– Dostęp do bezpłatnej platformy e-learningowej oraz na początek wsparcie programisty

– Pracę w międzynarodowym środowisku

W razie pytań zachęcam do kontaktu: marta.dyga@nt-pro.pl