JAVA BACK-END DEVELOPER

  • PROGRAMOWANIE
  • Warszawa

Dla naszego klienta jednej z najprężniej rozwijających się grup ubezpieczeniowych na rynku poszukujemy osoby na stanowisko:

JAVA Back-End DEVELOPER

(Miejsce pracy: Warszawa)

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy oraz w niedalekiej przyszłości system premiowy
  • pakiet benefitów, czyli prywatną opiekę medyczną oraz kartę multisport

WYMAGANIA:

Wymagana znajomość technologii:

  • Java (minimalnie rok komercyjnego doświadczenia)
  • baz danych MS SQL (2005/2008/2012)
  • SOAP i Web Services
  • dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień z zakresu integracji z wykorzystaniem architektury ESB. Nasz klient zapewnia też szkolenia z platformy Web Methods

OBOWIĄZKI:

  • tworzenie i rozwój aplikacji
  • przeprowadzenie testów wewnętrznych
  • wycena rozwiązań
  • wsparcie przy wdrożeniach

Do pracy przy projektach wykorzystywana jest metodologia SCRUM.

W razie pytań zachęcam do kontaktu: marta.dyga@nt-pro.pl

  • 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych firmę Next Technology Professionals Sp. z o.o. (NT-Pro) z siedzibą w Warszawie (00-869), adres: ul. Towarowa 35/83, numer KRS: 0000583716,
    a) w celu realizacji projektów rekrutacyjnych, polegających na wskazaniu naszym klientom (potencjalnym pracodawcom lub agencjom zatrudnienia) kandydatów do pracy, co związane jest z głównym przedmiotem działalności NT-Pro
    b) w celu kontaktu z potencjalnymi kandydatami do pracy i prezentacji im ofert pracy odpowiadających ich wykształceniu i doświadczeniu;
    2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
    3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Next Technology Professionals Sp. z o.o., Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)