.NET DEVELOPER (MVC,REACTJS)

  • PROGRAMOWANIE
  • Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Dla naszego klienta (globalnej firmy IT) poszukujemy doświadczonych osób na stanowiska .NET Developer do siedziby firmy w Warszawie. Specjaliści będą tworzyć aplikacje webowe MVC.

.NET Developer (MVC,ReactJs)

(Miejsce pracy: Warszawa)

Zespół korzysta m.in. z MVC 5.0, Visual Studio 2015, Visual Studio Team Services (Visual Studio On-Line), .NET 4.6, ReactJs, Entity Framework 6.1.2, GIT oraz MS SQL 2014, a także wykorzystuje metodykęTDD oraz technologię Azure.

Realizowany projekt jest skonfigurowany pod automatyczny deploy na Azure lub/i Amazon.

OFERUJEMY:

  • praca stała
  • wysokie wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • forma współpracy B2B z gwarantowanym urlopem i chorobowym
  • praca w prestiżowej,  międzynarodowej firmie
  • dogodna lokalizacja biura – Śródmieście
  • projekty w Polsce i zagranicą
  • zgrany zespół specjalistów – niska rotacja w zespole

WYMAGANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka C# lub VB.NET
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w realizacji projektów opartych o MVC, ADO.NET, Entity Framework (lub inny ORM)
  • Bardzo dobra znajomość języka SQL, systemów bazy danych SQL Server lub Oracle
  • Znajomość zagadnień Business Intelligence
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Next Technology Professionals Sp. z o.o., Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Next Technology Professionals Sp. z o.o., Centrum Biznesowe Ogrodowa 58, Ogrodowa 58, 00-876 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)