PROJECT MANAGER

  • ZARZĄDZANIE PROJEKTEM
  • Warszawa
  • Applications have closed

Obecnie dla naszego globalnego klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Project Manager

(Miejsce pracy: Warszawa)

Poszukujemy osób z dużym doświadczeniem (min. 3 lata) w realizacji projektów dotyczących wdrażania systemów informatycznych w środowisku bankowym. Doświadczenie w zakresie systemów zarządzania ryzykiem bankowym będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne i złożone projekty w Europie i poza nią, oferujące Ci szansę na zdobycie zawodowej pozycji na rynku światowym
  • Pracę dla niekwestionowanego lidera na rynku, znanego z najwyższych międzynarodowych standardów i światowym liderem w zakresie zaawansowanego zarządzania ryzykiem
  • Staniesz się częścią dynamicznego, zróżnicowanego międzynarodowego zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów
  • Atrakcyjne możliwości szkolenia i profesjonalne programy certyfikacyjne
  • Możliwość zapoznania się ze zwinnymi metodykami wytwarzania oprogramowania i nowoczesnych technologii informatycznych
  • Przejrzystą ścieżkę kariery wraz z szerokimi możliwościami
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz pakiet benefitów

WYMAGANIA:

  • Tytuł magistra w jednej z następujących dziedzin: finansów, bankowości lub nauk ścisłych (matematyka, fizyka, informatyka itp.)
  • Znajomość sprawdzonych funkcji zarządzania programem/projektem w projektach wdrożeniowych oprogramowania
  • Posiadanie certyfikatu Project Managera
  • Doświadczenie w branży usług finansowych powiązanych z działalnością firm konsultingowych, banków, firm świadczących usługi audytu, firm typu Software House
  • Biegła obsługa pakietu MS Office
  • Podstawowa znajomość SQL
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne, zdolność efektywnej prezentacji; ukierunkowanie na cele i ludzi
  • Silna motywacja do rozwoju zawodowego

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie zawodowe w jednej z następujących dziedzin: księgowość, MSR 39 / MSSF 9, parametry ryzyka (PD, LGD, EAD, modelowanie, testowanie, zatwierdzanie), zarządzanie ryzykiem (kredytowym lub rynkowym), zarządzanie aktywami i pasywami, proces kredytowy, szacowanie strat
  • Doświadczenie w międzynarodowym zespole wdrożeniowym

OBOWIĄZKI:

  • Konfigurowanie i zarządzanie oprogramowania dla projektów wdrożeniowych
  • Zarządzanie zespołem wdrożeniowym oraz współpraca z zespołem ekspertów w obszarach IT, biznesu, ryzyka i finansów
  • Prowadzenie i zarządzanie projektem (zakres projektu, harmonogram, budżet, ryzyka, etc.)
  • Wspieranie banków w procesie skutecznego zarządzania zmianą organizacyjną związaną z wprowadzeniem nowego oprogramowania
  • Współpraca z innymi zespołami wdrożeniowymi