(SENIOR) TESTER AUTOMATYCZNY

  • TESTOWANIE
  • Warszawa
  • Applications have closed

Dla naszego klienta z sektora finansowego poszukujemy osoby na stanowisko:

SENIOR TEST AUTOMATION SPECIALIST

(Miejsce pracy: Warszawa)

OFERUJEMY:

  • Stałą pracę na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów
  • Biuro w centrum warszawy – tuż przy stacji metra
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

WYMAGANIA:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie związane z automatyzacją testów
  • Rozumienie cyklu życia projektu
  • Umiejętność rozstrzygania czy dany przypadek testowy jest odpowiedni do automatyzacji
  • Znajomość i świadomość różnych technologii oraz narzędzi  używanych przy testach automatycznych m.in. Selenium Webdriver, Selenium IDE, SoapUI
  • Umiejętność przeprowadzania testów automatycznych aplikacji mobilnych jak również  webowych
  • Podstawowa znajomość języka programowania Java bądź Python
  • Ze względu na międzynarodowe środowisko konieczna jest dobra znajomość języka angielskiego

OBOWIĄZKI m.in.:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymywanie testów różnorodnych aplikacji
  • Bliska współpraca z menagerem w celu zapewnienia jak najwyższej jakości testów
  • Tworzenie skryptów testowych
  • Tworzenie i utrzymywanie strategii testowania
  • Wspieranie całego zespołu w codziennych zadaniach oraz pełnienie roli mentora
  • Raportowanie na temat całego procesu testowego
  • Dbanie o ciągły rozwój oraz opłacalność przeprowadzanych projektów