Analityk biznesowy

Opis

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie zbierania wymagań od klientów wewnętrznych oraz ich weryfikacji pod kątem możliwych rozwiązań
  • Definiowanie wymagań, analizowanie i dokumentowanie zapotrzebowań na nowe funkcjonalności zgłaszane przez klientów wewnętrznych
  • Konsultowanie proponowanych rozwiązań z klientem wewnętrznym
  • Utrzymanie istniejących rozwiązań (analiza danych, analiza błędów)
  • Ścisła współpraca z Zespołami Programistów i Testerów
  • Wychodzenie naprzeciw potrzebom biznesowym, sugerowanie nowych, zwiększających konkurencyjność rozwiązań IT
  • Współpracowanie z dostawcami w zakresie wytwarzania oprogramowania

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego o profilu technicznym
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w  procesie zbierania i dokumentowania wymagań
  • Doświadczenia w procesie wytwarzania oprogramowania
  • Znajomości relacyjnych baz danych i składni SQL pozwalająca na swobodne pisanie zapytań
  • Znajomości języka UML
  • Komunikatywności, umiejętności pracy z klientem oraz pracy w zespole
  • Samodzielności, zaangażowania i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej
  • Doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w zwinnych metodykach
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • Pełne wprowadzenie do obowiązków
  • Niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek