Project Manager

Opis

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe zarządzanie projektem, organizacja zespołów w celu opracowania strategii rozwoju, monitorowanie procesu wdrażania.
  • Zarządzanie projektem zgodnie z metodologią, w celu doprowadzenia projektu według harmonogramu realizacji, budżetu, jakości i innych celów wspierających komercyjny sukces produktu.
  • Organizacja zespołów, analiza ich doświadczenia oraz ich udoskonalanie.
  • Komunikacja i koordynacja planów oraz celów z zespołami HQ w Chinach.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • +3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze rozwoju Androida.
  • +3 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Dobre umiejętności zarządzania w celu zarządzania zespołem i klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi).
  • Zarządzanie projektami, w tym zarządzanie ryzykiem, zarządzanie komunikacją i zarządzanie priorytetami.
  • Postawa wielozadaniowa i umiejętność pracy pod presją.
  • Doświadczenie w pracy z personalizacją telefonu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę.
  • Praca w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo).
  • Zatrudnienie u globalnego lidera telekomunikacji.
  • Interesująca i wymagająca praca w strukturach międzynarodowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca z doświadczonym mentorem.